Бородянським відділом Фастівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру службовій особі, внаслідок недбалості якої заподіяно шкоди місцевій громаді на суму 1 362 795 гривень

Встановлено, що виконувач обов’язків Мирчанського сільського голови Бородянського району, будучи службовою особою та здійснюючи функції представника органу місцевого самоврядування, допустила порушення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

А саме, при надходженні до сільської ради декларації про готовність об’єкта до експлуатації одного із підприємств, не вжила заходів щодо залучення коштів забудовника у розвиток інфраструктури населеного пункту, не ініціювала питання розробки та затвердження на сесії сільської ради Положення про пайову участь та укладення договору про пайову участь із забудовником.

Таким чином, в результаті неналежного виконання своїх службових обов’язків місцевим бюджетом Мирчанської сільської ради Бородянського району недоотримано 1 362 795 гривень коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту від ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Агропроммаш», чим заподіяні тяжкі наслідки державним інтересам.

Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України  (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (службова недбалість).

Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745